Ten prosty Detox jest sekretem utraty tłuszczu w brzuchu i uzyskania płaskiego brzucha

Korzystanie z detox może być trudne, ale ten prosty detox jest tajemnicą, aby stracić tłuszczu z brzucha i uzyskać płaski brzuch. Przez następne siedem dni powinieneś wykonać następujące czynności i przygotować się na zdumienie.

Ci, którzy chcą szybko schudnąć i oczyścić umysł, a jednocześnie sprawić, by ich ciało było zdrowsze, nie powinni szukać dalej. Detox pomoże ci od razu przywrócić wszystko do porządku i poprawić nastrój.

Co jeść / pić:

Owoce i warzywa: dowolne i wszystkie. Tutaj nie ma ograniczeń.
Ryby: Może być świeże, w puszkach iw wodzie lub oliwie z oliwek
Kurczak i chude czerwone mięso: Ta kategoria musi zostać ograniczona do dwóch porcji w tym tygodniu. Upewnij się, że jesz kurczaka, aby nie jeść skóry.
Fasola: fasola, soczewica i elegancki groszek
Jajka: spróbuj tylko ekologiczne
Woda: Próbuj pić od jednego do trzech litrów każdego dnia przez okres siedmiu dni
Zielona herbata, biała herbata i bezkofeinowa czarna herbata (bardzo słaba)
Orzechy surowe i niesolone: ​​migdały, orzechy włoskie, orzechy nerkowca i makadamia
Nasiona: również surowe i niesolone. Trzymaj się sezamu, dyni i słonecznika.

Czego nie mieć:

Kawa
Suszone owoce
Ziarna: pieczywo
Słodziki: cukier, miód, sztuczne słodziki
Produkty mleczne
Papierosy
Alkohol

Plan dnia na dzień:

Rozpocznij dzień sokiem z cytryny w gorącej wodzie (½ cytryny w jednej filiżance). Następnie staraj się ćwiczyć przez godzinę dziennie. Najlepsze ćwiczenia to jogging, chodzenie pod górę, gorąca joga, boks lub nawet dołączenie do klasy spin.
Następnie zjedz jak najwięcej surowych pokarmów. Pomiń proces gotowania. Spróbuj także medytować każdego dnia. Poświęć ten czas na natychmiastowe oczyszczenie umysłu i ciała.

Ważne jest, aby pić dużo wody. Dopuszczalny jest także świeży sok warzywny i herbatki ziołowe, które wspomagają detoks, i powinieneś dążyć do trzech litrów płynu dziennie.

Podczas jedzenia należy żuć każdy kęs 10 do 12 razy. Pomaga to w trawieniu i pozwala czuć się pełniejszym szybciej, ponieważ jedzenie trwa dłużej w żołądku, a odpowiednie sygnały docierają do mózgu w bardziej efektywny sposób.

Na koniec, kiedy masz zamiar wziąć prysznic, poświęć trochę czasu i użyj mocnego luffa lub pędzla do ciała z naturalnym włóknem, aby wykonać twarde okrągłe pociągnięcia po skórze. Następnie weź prysznic jak zwykle. Pomaga to w krążeniu, a to da ci wysiłek w detoksykacji.

Odkryto, że detoksyfikacja pomaga zwiększyć energię i skutecznie pomaga w szybkiej utracie wagi. Wynika to z koncentracji na przyjmowaniu płynów, zmiany diety w celu jej polepszenia i spożywania surowych pokarmów, które są korzystne dla detoksykacji i dostarczania składników odżywczych. Jednak nie należy tego robić, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, masz wysokie ciśnienie krwi lub masz niedowagę.