Ten olej zatrzymuje rozwój raka

Corocznie ponad 14 milionów ludzi zachoruje na raka na całym świecie, a ponad 8,2 miliona ludzi umiera w wyniku tej katastrofalnej choroby.

Eksperci uważają, że liczba ta wzrośnie o 70% w ciągu następnych dwóch dekad. Te liczby są szokujące, alarmujące i przerażające!

Mimo że miliardy dolarów wydawane są na ankiety i badania, wciąż nie można znaleźć lekarstwa na raka.

Z drugiej strony, mimo że Matka Natura zapewniała doskonale skuteczne naturalne środki, nie można ich opatentować, a zatem są one stale odrzucane przez Big Pharma i przemysł rakowy.

Jednym z takich niezwykłych naturalnych lekarstw jest olej z konopi.

Naukowcy z Uniwersytetu w Madrycie zbadali pozytywny wpływ konopi na złośliwy nowotwór mózgu.

Według dr Christiny Sanchez, molekularnego przyrodnika z Uniwersytetu w Madrycie, kannabinoidy z konopi zabijają komórki rakowe, a jednocześnie wzmacniają system immunologiczny pacjenta.

THC eliminuje apoptozę komórek ze wszystkich żywych komórek, które mają niezdrowy wzrost i nieregularne DNK, a co najlepsze, nie wpływa na zdrowe komórki.

Zespół zaobserwował wpływ THC na komórki nowotworowe w przypadku najbardziej skomplikowanych typów raka, takich jak mózg, prostata, rak piersi, trzustka i białaczka.

Badanie zostało opublikowane w 2010 r. W tak zwanym dzienniku PMS, który jest częścią biblioteki medycyny narodowej w USA pod nazwą „Kanabinoidy redukują progresję raka sutka kierowaną ErbB2 poprzez hamowanie Akt”.

Jednak tylko kilka krajów zdecydowało się wypróbować to leczenie w przypadku raka i białaczki.

Ponadto, badanie z 1974 r., Opublikowane w Journal of the National Cancer Institute pod nazwą Antineoplastic Activity of Cannabinoids, wykazało, że komórki raka płuca myszy eksperymentalnych zmarły po doustnym spożyciu oleju z konopi indyjskich.

Również dr Manuel Guzman w 1998 r. Zbadał apoptozę komórkową wywołaną przez kanabinoidy z konopi indyjskich, aw swoim studium, opublikowanym w czasopiśmie Nature Medicine w 2002 r., Wyjaśnił sposób, w jaki złośliwe komórki mózgu zostały zniszczone, dzięki czemu szczegółowo wyjaśnia niszczenie złośliwych komórek raka mózgu w wyniku kannabinoidów.

Co więcej, liczne badania wykazały, że olej ten ma ogromne korzyści zdrowotne, nie tylko właściwości przeciwnowotworowe, a te są najważniejsze:

Działa kojąco na bóle i bóle

Olej z konopi może złagodzić ból i bóle, a właściwości przeciwbólowe są stosowane od tysiącleci. Jego kannabinoidy hamują transmisję neuronalną w szlakach bólowych, a tym samym łagodzą chroniczny ból i stany zapalne.

Traktuje Lęk

Olej z konopi skutecznie uwalnia hormony przyjemności i relaksuje umysł. Zmniejsza również stres i pozostawia cię spokojnym i spokojnym. Kanabinoidy aktywują określone receptory w organizmie w celu uzyskania efektów farmakologicznych, szczególnie w ośrodkowym układzie nerwowym i układzie odpornościowym.

Jak stosować olej z konopi indyjskich w leczeniu raka

Ogólnie, 60 gramów (lub około 60 ml) oleju z konopi jest wystarczające, aby zabić większość nowotworów, więc przeciętny osobnik będzie potrzebował 90 dni na zjedzenie pełnego 60 gramowego roztworu oleju z konopi.

Na początku osoba powinna spożywać doustnie 3 dawki oleju z konopi dziennie. Dlatego w pierwszym tygodniu dawka powinna wynosić mniej więcej połowę białego ryżu. Podwajaj dawkę w następnym tygodniu, a następnie podwajaj ją co 4 dni, aż osiągniesz dawkę 1 mg dwa razy na kilogram dawki lub 1 ml na dobę.

W większości przypadków ludzie przyjmują dawkę 1 g na dobę przez około 30-35 dni. Później powinieneś kontynuować tę dawkę tylko do momentu wyleczenia raka.