Soda oczyszczona użyta w ten sposób może sprawić, że będziesz piękna

Soda oczyszczona to potężny składnik z niezliczoną ilością zastosowań, począwszy od kuchni, całego gospodarstwa domowego i łazienki.

Chociaż używamy go do wyrastania ciasta w większości przypadków, można go również stosować do usuwania zapachów z dywanów, ubrań i powierzchni w domu, i skutecznie wybiela ubrania.

Może również znacznie poprawić piękno, ponieważ jest silnym naturalnym produktem estetycznym. Jednak ma również wysoką zdolność leczniczą. Mianowicie może leczyć różne problemy zdrowotne i warunki.

Oto niektóre z jego zastosowań, których prawdopodobnie nie znasz:

Eliminuje pocenie się

Użyj go, aby stworzyć naturalny dezodorant do majsterkowania, który utrzyma twoje pacha świeże przez wiele godzin. Wystarczy wymieszać kilka kropel ulubionego olejku z 4 łyżkami sody oczyszczonej. Następnie użyj tej kombinacji na pachach, aby zniszczyć bakterie, które są przyczyną nieprzyjemnego zapachu.

Łagodzi Zapach Ciała

Dodaj do wanny małą filiżankę sody oczyszczonej i moczyć ją przez co najmniej pół godziny. Napełnij wannę neutralizując nieprzyjemne zapachy i usuń tłustą skórę. Walczy z bakteriami i kwasami. Aby zmiękczyć skórę, powtarzaj to raz lub dwa razy w tygodniu.

Gładka skóra

Dodaj trochę sody do wody i mydła i masuj stopy i dłonie mieszanką, aby nawilżyć skórę. Następnie zmyć.

Zdrowe paznokcie

Zastosuj mieszaninę 3 części sody oczyszczonej z 1 częścią wody na paznokciach, aby paznokcie i skórki były zdrowsze. Wypłukać.

Odświeża oddech

Dodaj łyżeczkę do szklanki wody i mieszaj, aż się rozpuści. Płucz miksturę w celu zniszczenia bakterii, leczenia nieświeżego oddechu i dezynfekcji gardła i jamy ustnej. Powtarzaj co drugi dzień.

Utrzymuje Twoje włosy w zdrowiu i czystości

Komercyjne szampony i odżywki są obciążone szkodliwymi substancjami chemicznymi, które niszczą równowagę skóry głowy i osłabiają włosy. Jednak raz w miesiącu użyj sody oczyszczonej, aby utrzymać skórę głowy i włosy zdrowe.

Wybielanie zębów

Rury wybielające pasty do zębów zawsze zawierają soda oczyszczona. Jeśli zmieszasz go z nadtlenkiem wodoru, dostaniesz silny naturalny środek wybielający. Używaj go raz w tygodniu, aby uniknąć uszkodzenia szkliwa zębów.