Garnki Venice Peal Collection – zestaw 10 naczyń – sprawdź opinie i ceny

Dzięki naczyniom marki Venice Pearl Coletion przygotowywanie potraw stanie się niesamowicie proste i szybkie. Dzięki możliwości ustawiania ich w systemie wieżowym możemy przygotować kilka potraw za jednym razem, bez użycia kilku palników. Gdy ustawimy jedno naczynie na drugim będziemy mogli smażyć, dusić i gotować na parze w tym samym momencie. Jest to niesamowita oszczędność pieniędzy i czasu.

Od dawna wiadomo, że najzdrowsze dania powstają podczas obróbki termicznej, w której wykorzystuje się tłuszcze zawarte w pożywieniu. Jeśli chcesz, aby posiłki Twoje i Twojej rodziny były pełnowartościowe i zdrowe koniecznie wypróbuj garnki Venice Pearl Colection. W niesamowity sposób mogą one ułatwić przygotowywanie potraw, bez użycia dodatkowych tłuszczy, czy olejów. Każdy zwolennik zdrowego odżywiania się wie, że najbardziej korzystne dla zdrowia jest właśnie takie smażenie. Jednak nie każde naczynie się do tego nadaje. Patelnie oferowane przez Venice Pearl są wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej,co gwarantuje niesamowity komfort użytkowania i bardzo długi czas jej eksploatacji,

Smażenie na takiej patelni jest dużo łatwiejsze, gdyż posiada ona dodatkową funkcję rozmrażania, dzięki której zniknie problem nierozmrożonego mięsa na obiad.

ielu zwolenników zdrowego stylu życia unika smażenia, stąd też często słyszy się o zabiegu tzw. „smażenia bez tłuszczu”. Wydaje się to bardzo proste i zarazem korzystne dla zdrowia

http://bonavita.pl/smazenie-bez-tluszczu-a-zdrowe-smazenie-na-oleju

Wielu zwolenników zdrowego stylu życia unika smażenia, stąd też często słyszy się o zabiegu tzw. „smażenia bez tłuszczu”. Wydaje się to bardzo proste i zarazem korzystne dla zdrowia

http://bonavita.pl/smazenie-bez-tluszczu-a-zdrowe-smazenie-na-oleju

Jeśli natomiast chodzi o gotowanie, to każdy z nas wie, że największa część wszelkich składników odżywczych rozpuszcza się w wodzie, którą po zakończeniu gotowania, po prostu wylewamy. Dlatego gorąco polecam wybrać metodę przygotowywania potraw na parze. Dzięki temu zachowamy w naszym daniu prawie wszystkie składniki odżywcze i witaminy. Na tym jednak nie koniec ich funkcjonalności. Jeśli będziemy chcieli odgrzać niedawno przygotowywaną potrawę, również możemy zrobić to przy pomocy takiego wielofunkcyjnego zestawu. Zajmie to dużo mniej czasu,niż robienie tego w piekarniku, a także będzie zdrowsze niż odgrzewanie w kuchence mikrofalowej.

Oferowane zestawy składają się z kilku garnków, do których można wstawić specjalny „garnek para”.  Gdy woda w dolnej części doprowadzona zostanie do wrzenia, para unosząc się przejdzie przez niego i ogrzeje produkty znajdujące się nad nim. Z racji tego, że para ma wyższą temperaturę, niż wrząca woda, potrawa, którą chcemy przygotować ugotuje się znacznie szybciej, niż w tradycyjny sposób. Do tego będzie ona dużo zdrowsza.

Naczynia oferowane przez tą firmę są wykonane z jednej z najmocniejszych, najwytrzymalszych i najtwardszych stali, która charakteryzuje się niskim stopniem porowatości. Używa się jej w produkcji garnków i patelni używanych profesjonalnie w restauracjach. Dzięki temu przedstawiane przez nią zestawy posiadają bardzo dużą odporność na zarysowania, wgniecenia, pękanie, czy wykruszanie. Sprawia to, że są one jednymi z najlepszych dostępnych na rynku.

Garnki Venice Pearl Collection zostały stworzone z dbałością nawet o najmniejsze szczegóły. Charakteryzuje je niespotykana estetyka, która wynika z tego, że zostały one zaprojektowane tak, aby idealnie wpasowały się w każde wnętrze, jednocześnie zachowując swą funkcjonalność.Dodatkową zaletą jest to, że każde naczynie z tej linii jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, a poprzez posiadanie 9-warstwowego dna potrafią bardzo długo utrzymać ciepło.

Wszystkie oferowane garnki posiadają aż 20 LAT GWARANCJI!

Cena takiego zestawu, który jest dostępny wyłącznie na pokazach oscyluje w granicach  7000 zł i jest zależna od ilości naczyń, na które się zdecydujemy. Należy też pamiętać, że kupując oferowany na portalach internetowych zestaw nie otrzymamy gwarancji, że jest on w 100% oryginalny. Dlatego warto to zrobić podczas pokazu. Będziemy mieli też przy okazji możliwość zadania dokładnych pytań i przekonania się na żywo jak wysokiej jakości są to produkty,

W skład przykładowego zestawu mogą wejść:

 • garnek o pojemności 1,6 litra + pokrywka z termometrem
 • garnek o pojemności 3,1 litra + pokrywka z termometrem
 • duży garnek o pojemności 6,3 litra + pokrywka z termometrem
 • rondel o pojemności 1,8 litra + pokrywka z termometrem
 • patelnia o pojemności 2,9 litra. + pokrywka z termometrem
 • 2 bakelitowe podstawki pod garnki
 • parowar – garnek do gotowania na parze o średnicy 20 cm
 • miska do mieszania z pokrywką plastikową o średnicy 20 cm
 • koszyk z uchwytem do smażenia – frytkownica
 • przyssawka do pokrywek.

Nasze garnki mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek. Gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, płytach ceramicznych, palnikach szklanych i halogenowych. Uchwyty w garnkach są tak zaprojektowane, że się nie nagrzewają oraz są łatwe do umycia również w zmywarce.
Wszystkie naczynia w całości wykonane zostały ze stali szlachetnej, są polecane przez wielu specjalistów zajmujących się zdrowym odżywianiem, ponieważ w trakcie przygotowywania potraw do naszego dania nie dostaną się żadne szkodliwe substancje, ani cząsteczki metali ciężkich. Z racji tego, iż posiadają dziewięciowartswowe dno, dłużej utrzymują ciepło po zakończeniu gotowania, czy smażenia. Dzięki temu, że ciepło jest szczelnie zamknięte wewnątrz naczynia, nasza potrawa będzie poddana równomiernej obróbce termicznej. Pozwoli nam to na zminimalizowanie ilości dodawanego tłuszczu i wody. Natomiast dzięki skróceniu czasu gotowania możemy zaoszczędzić bardzo dużo energii.

Dodatkowym wyposażeniem ułatwiającym pracę w kuchni są:

 • pokrywki posiadające termostat, dzięki czemu mamy możliwość kontrolowania temperatury wewnątrz naczynia podczas każdego etapu przygotowywania potrawy
 • uchwyty zostały stworzone z materiałów posiadających bardzo wysoki stopień termoizolacji, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Produkty Venice Pearl Colection sprzedawane są na całym świecie, a opinie o nich bardzo łatwo znaleźć na wielu blogach, czy forach internetowych. Są one uwielbiane przez wielu szczęśliwych posiadaczy i mają duże grono fanów, którzy nie wyobrażają sobie pracy w kuchni bez swoich zestawów. Dzięki aż 20 letniej gwarancji i pozytywnym opiniom warto zainwestować w te produkty, bo dzięki nim zaoszczędzimy czas i pieniądze, a gotowanie stanie się pasją i przyjemnością.

Cena kompletu garnków Venice : 7 900 zł

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *